معرفی عجیب ترین پیج های اینستاگرام که حقیقتا شگفت زده تان می کنند

عجیب ترین پیج های اینستاگرام ؛ درست مانند سایر شبکه های مجازی، در اینستاگرام هم یک سری پیچ های عجیب و غریب پیدا میشوند که همرنگ جماعت نیستند. ما در این مطلب قصد داریم چند مورد از این پست ها را به شما معرفی کنیم. با آیکلاریفاید همراه باشید.

عجیب ترین پیج های اینستاگرام

معرفی عجیب ترین پیج های اینستاگرام

 

۱.پیج ۲۳۳۴۵

عجیب ترین پیج های اینستاگراماحتمالا میدانید که نسبت تصویر تمام عکس های اینستاگرام ۱:۱ است، اما هیچ کس در اینستاگرام قادر نیست تصویری با نسبت تصویر ۱۷:۹ بگذارد! ولی نکته ی شگفت انگیز این است که این پیج پستی را منتشر کرده است که از نسبت تصویر ۱۷:۹ برخوردار است. مورد جالب تر از آن این است که این قابلیت برای سال‌ها در اینستاگرام وجود داشته است و این اکانت عجیب و غریب تا به حال توسط اینستاگرام بلاک نشده است!

 

۲.پیج world.record.longest.video

عجیب ترین پیج های اینستاگراماینستاگرام به کاربران اجازه نمی‌دهد که تایم یک فیلم در پست تک ورقه‌ای بیشتر از یک دقیقه باشد. اگر بخواهید این کار را انجام دهید باید فیلم مورد نظر را در چند ورقه منتشر کنید و یا در igtv اینستاگرام آن فیلم را به اشتراک بگذارید.

اما نکته ی جالب این است که این پیج توانسته است یک فیلم ۶ دقیقه ای را در قالب یک پست بارگذاری کند. همانطور که در فیلم بالا میبینید، ۶ دقیقه موزیک را در صفحه خودش بارگذاری کرده است. گفتنی است که قبلاً هم موارد این چنینی دیده شده بود اما بعد از مدتی توسط اینستاگرام مشکل رفع می‌شد، اما این پیج بسیاری از کاربران را هیجان زده کرده است و هیچکس تاکنون پاسخی برای آن پیدا نکرده‌ است.

 

۳.پیج xtic

عجیب ترین پیج های اینستاگرامممکن است که در هر نرم افزاری باگ وجود داشته باشد، ولی اگر تیم برنامه نویسان آن کمپانی نتوانند آن باگ را برطرف کنند قضیه عجیب میشود. پلتفرم اینستاگرام به طور مرتب در حال بررسی شدن و آپدیت شدن است تا بتواند قوانین شبکه خودش را حفظ کند، ولی مسئله این است که قوانین اینستاگرام در رابطه با پیج (xtic) صدق نمی‌کند. پس از ورود به این پیج، اینستاگرام به شما می‌گویید که این صفحه دارای ۶۶۶ پست است، اما وقتی پست هایش را چک کنید می‌بینید که فقط ۱ پست توسط این صفحه منتشر شده است. مسئله وقتی عجیب میشود که بفهمید حتی قبل از اینکه این پیج پست خودش را منتشر کند، ۶۶۶ پست داشته است!

 

۴.پیج ۷wsj

عجیب ترین پیج های اینستاگرامقبل از ساخت اکانت در فضای مجازی از ما خواسته می‌شود چک کنیم که نام کاربری ما نمونه ای مشابه دارد یا نه؟ چرا که هیچ وقت دو اکانت نمیتوانند یک نام کاربری داشته باشند! اما در اینستاگرام یک نام کاربری وجود دارد که دو حساب با آن فعال هستند. به تصویر زیر نگاه کنید.

چنین چیزی صدر در صد باید غیر ممکن باشد، مگر اینکه اینستاگرام این دو حساب را برای مررموز باقی ماندن خوش نگه داشته است. در غیر این صورت نباید شاهد چنین چیزی باشیم چرا که اینکار خارج از قاعده برنامه نویسی است.

 

۵.پیج wn.v7

عجیب ترین پیج های اینستاگرامآیا امکان دارد که کاربری را که در اینستاگرام وجود ندارد را فالو کنید؟ قطعا جواب منفی است، اما این پیج داستانش کمی فرق میکند. این کاربر ۱۲ نفر را فالو کرده است که اصلاً در اینستاگرام وجود ندارند. به عبارت بهتر وقتی شما می‌خواهید آن ۱۲ نفر را را مورد بررسی قرار بدهید، از برنامه اینستاگرام خارج می‌شوید. هر بار که اینکار را می‌کنید با چنین واکنشی رو به رو می‌شوید. (البته این اتفاق بیشتر برای کاربران اندرویدی رخ میدهد)

 

عجیب ترین کاربر اینستاگرام

این پیج‌هایی که به شما معرفی کردیم از نظر فنی عجیب و غرب بودند، اما علاوه بر آن کاربرانی هم وجود دارند که با کارهای غیر معمول یک شبه به شهرت بسیاری زیادی رسیدند. از آنجایی که تعداد این افراد زیاد است سعی کردیم که معروف ترین فرد در این حوضه را به شما معرفی کنیم.

 

پیچ remmidemmi_

عجیب ترین پیج های اینستاگرامپس از ورود به این پیج قطعا متوجه عجیب و غریب بودن آن می‌شوید. در این پیج شما شاهد افرادی در حال زمین خوردن (به خاطر کارهایی که انجام می‌دهند) هستید. کافیست به تصاویر زیر نگاه کنید تا متوجه شوید داستان از چه قرار است. شایان ذکر است که این شاهکارها اثر هنرمندی به نام ساندرو گاردیو هستند که از این طریق به یکی از خبرساز ترین چهره های اینستاگرامی تبدیل شده است. پیام این هنرمند از انتشار این تصاویر این است که که ما آدم‌ها گاهی آنقدر در کاری که داریم غرق می‌شویم که خودمان را گم می‌کنیم.

 

پیج beeple_crap

عجیب ترین پیج های اینستاگرامباید بگوییم عجیب تر از این پیج در اینستاگرام وجود ندارد و صاحب این پیج قطعا دیوانه است! این کاربر برای ۶ سال مداوم است که هر روز یک پست در صفحه اینستاگرام خودش می‌گذارد و تا به امروز به کار خود ادامه است و نکته ی جالب این است که او پست هایش را تنها در ۳۰ ثانیه می‌سازد و آپلود می‌کند! از طرفی مفهوم پست های او اصلاً مشخص نیست. این کاربر با نرم افزار cinema 4D به خوبی کار می‌کند، اما از لحاظ معنایی پست هایش را نابود کرده است. هیچ کدام از پست های او دارای مهنا و مفهوم خاصی نیستند و فقط ترکیب چندین چیز با یکدیگر هستند.

بیشتر بخوانید

تفاوت حساب کاربری Business ، Creator و Personal در اینستاگرام

آخرین محصولاتِ ما انتظارت رو میکشن

فیلم و سریال